Çağrı Merkezi +90 850 203 07 08
Gelişmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Çalışır
Nasıl Çalışır

Nasıl Çalışıyor?

Doktor ve Klinik Seçiminde Güvenilirlik ve Kolaylık Sağlıyoruz.

Adım 01. Klinik Seçimi

Doktor ve klinik seçiminde güvenilirlik önemlidir. İlk olarak, ihtiyaçlarınıza en uygun klinikleri bulun. Kliniklerin fiyatlarını, sundukları hizmetleri ve online yorumları karşılaştırın. Bu sayede, size uygun klinikleri daha kolay bir şekilde seçebilirsiniz.Size en uygun teklifleri almak için, seçtiğiniz kliniklerle iletişime geçin. Bu sayede, fiyatları ve sunulan hizmetleri karşılaştırarak size en uygun teklifi seçebilirsiniz. Ayrıca, randevunuzu da klinikle planlayabilirsiniz.

01.
Adım 01.

Adım 02. Teklif Alın

Size en uygun teklifleri almak için, seçtiğiniz kliniklerle iletişime geçin. Bu sayede, fiyatları ve sunulan hizmetleri karşılaştırarak size en uygun teklifi seçebilirsiniz. Ayrıca, randevunuzu da klinikle planlayabilirsiniz.

Adım 02.
02.

Adım 03. Randevu Onayı

Randevunuzu planladıktan sonra, iletişim bilgilerinizi klinikle paylaşın ve randevunuzu onaylayın. Bu sayede, sizinle iletişime geçerek randevunuzun detaylarını teyit edebilirler.

03.

Adım 04. Deneyiminizi paylaşın

Randevunuzdan sonra, aldığınız hizmeti değerlendirmek önemlidir. Klinik ve doktorlar hakkındaki deneyimlerinizi paylaşarak, diğer insanların da daha iyi bir karar vermelerine yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede, gelecekteki klinik seçimleri daha da güvenli ve basit hale getirebilirsiniz.

04.