Çağrı Merkezi +90 850 203 07 08
Gelişmiş
Arama
  1. Ana Sayfa
  2. About Us
About Us

Medlife24

Medlife24 olarak, her bireyin uygun fiyatlı yüksek kaliteli tıbbi bakıma erişim hakkına sahip olması gerektiğine sıkı bir şekilde inanıyoruz. Tıbbi bakımın yüksek maliyeti, birçok insanın kaliteli tıbbi hizmetlere erişememesine neden oluyor. Bu nedenle, müşterilerimizin dünya genelinde yüksek kaliteli tıbbi sağlayıcılarla buluşarak, daha düşük maliyetlerle tedavi olma imkanı sağlayacak en büyük küresel tıbbi pazaryerini oluşturmayı hedefliyoruz.

Medlife24 olarak, şeffaflık ve kaliteyi artırarak dünya genelinde insanların hayatını iyileştirecek tıbbi hizmetler sunabileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimize gerçek değer yaratmak için, devrim niteliğinde fikirler ve teknolojiyi kullanarak yüksek kaliteli tıbbi hizmetleri uygun bir fiyata sunmak için kararlılıkla odaklanacağız.

Amacımız, dünya genelinde daha az maliyetle tıbbi bakım imkanı sunarak, insanların yaşam kalitesini artırmaktır. Medlife24 olarak, müşterilerimize güvenilir ve özgün bir hizmet sunmak için çalışıyoruz ve bu amaçla, işimizi kurumsal ve özgün bir şekilde yürütüyoruz.

Medlife24 Amaçımız

Dünyanın en büyük Sağlık platformu Hedefinde yola Çıktık

30 Ülkede Faliyet

Global Pazar'da 30 Ülkede 11 Dilde faaliyet gösteriyoruz. 

Get InstantAppointment

Amet consectetur adipisicing eliteiuim sete eiuode tempor incididunt. 

Leave YourFeedback

Amet consectetur adipisicing eliteiuim sete eiuode tempor incididunt. 

nasıl yardımcı oluyoruz

Tıbbi bakım için ülkenizin dışına seyahat etmenin kafa karıştırıcı ve hatta bunaltıcı olabileceğini anlıyoruz.

İşte Medlife24 nasıl yardımcı oluyor:

Kaliteli küresel doktorları bulun
Medlife24 web sitesinde listelenen her klinik, doktorlarının nitelikleri ve lisansları ile ilgili bir anketi tamamlamalıdır. Ayrıca, kliniklerin güvenlik ve hijyen konularında benimsediği prosedürler de sorgulanır. Sorular, işletme yılı, doktor lisansı, sigorta, garanti ve taahhütler, suç veya yanlış uygulama geçmişi ve sterilizasyon protokolleri gibi konuları içerir.

Hasta tanıklıkları ve yorumları, kalite önlemlerimizin önemli bir parçasıdır - çünkü hiç kimse hastalarımızdan daha fazla hizmet kalitesi hakkında bilgi sahibi değildir. Medlife24, sitemizde tedavi görmüş hastalar tarafından yazılan yorumları yayınlamaktadır. Bu yorumların doğru ve her hasta deneyiminin doğru bir yansıması olması önemlidir, bu nedenle tüm yorumları - iyi, kötü veya tarafsız - yayınlıyoruz ve sahte olanları kaldırmaya özen gösteriyoruz.

Ayrıca, klinikleri bizzat ziyaret edip hem doktorlarla hem de yönetim ekipleriyle tanışmak kritik bir rol oynar. Şu anda kliniklerimizin %80'ini her yıl ziyaret ediyoruz, ancak yakın gelecekte bu oranı %100'e çıkarmayı umuyoruz.

Para tasarrufu yapın
Tıbbi sigorta ucuz değildir ve ülkelerinde halk sağlığı hizmeti bulunan yerlerde bekleme listeleri uzundur. Her durumda, keyif veren estetik cerrahi tedavileri nadiren sağlık sigortası kapsamına dahil edilir. Birçok insan, hatta nispeten küçük bir kozmetik cerrahi tedavi için bile binlerce dolara kadar tasarruf edebilir, bu nedenle tedaviniz için yurt dışına seyahat etmek cebinize dost bir seçenektir.

Eğer neden yurt dışındaki tıbbi tedavinin çok daha ucuz olduğunu merak ediyorsanız, bunun nedeni kalitenin daha düşük olması veya kullanılan malzemelerin daha düşük kalitede olması değildir. Sadece yaşam maliyetinin daha düşük olması ve böylece malzeme, işgücü maliyetleri ve ofis kirası gibi diğer giderler Batı'ya kıyasla çok daha düşüktür.

Zaman kazandırma
İyi bir doktor veya cerrah bulmak yurtdışında Medlife24 ile çok daha kolay ve hızlıdır. Artık küresel tıbbi klinikleri aramak için internette dolaşmanıza gerek yok, dünya genelindeki sağlayıcılardan sitemizde randevu bulabilir, karşılaştırabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Güvende hissetme
Medlife24, güvenliğinizi ciddiye alır. Kişisel bilgilerinizi güvenli veritabanlarında güvenli adreslerde depolayarak verilerinizin güvenliğini sağlarız. Sadece Medlife24'teki yetkili kişiler verilerinize erişebilir ve bilgilerinizi hiçbir başka kaynağa verme veya satma gibi bir durum söz konusu değildir. Randevu verileriniz, Güvenli Soket Katmanı (SSL) ile korunur ve şifrelenir ve tüm güvenlik protokollerimiz VeriSign tarafından onaylanmıştır.